Start/Stop

Galingas jūsų automobilio intelektas gali prarasti Lietuvos kelių sąlygomis. Prisiimkite atsakomybę už variklio darbą savo rankose! Techninis centras „BumerWork“ siūlo profesionalų BMW Start-Stop režimo išjungimą, išskyrus jo automatinį išjungimą ir paleidimą. Mūsų specialistai profesionaliai ir tiksliai atliks darbus, nustatydami Jums patogų darbo režimą: Su paskutinės „Start-Stop“ funkcijos būsenos įsimenimu; Su nuolatiniu paslaugos išjungimu. BMW automobilių techninę priežiūrą atlieka BMW West darbuotojai, praėję specializuotus mokymus sertifikuotuose gamintojo centruose. * Ši parinktis galima tik automobiliams su mygtuku „A OFF Start Stop“.
407459169_6988637567842165_8746171484013969691_n

SLI

Kelio ženklų atpažinimo sistema naudoja automobilio priekyje esančią kamerą ir gautą informaciją perduoda į prietaisų skydelį. Sistema atpažįsta visus Europoje naudojamus kelio ženklus, todėl Jūsų kelionė tampa paprastesnė.
8

VAIZDO ĮRAŠAS IŠ USB VAIRAVIMO METU

Vykdami į kelionę pasiimkite su savimi porą įdomių filmukų ar animacinių filmukų vaikams. Ir tam naudokite patogiausią nešiklį! BMW ekrane suaktyvinus „flash drive“ vaizdo paslaugą, galėsite žiūrėti vaizdo įrašus, klausytis muzikos ir mėgautis kitais kompaktiškoje USB atmintinėje saugomais multimedijos failais. Paslauga aktuali automobiliams, kuriuose sumontuotas NBT multimedijos kompleksas. BMW F/G serijoje galima pridėti daugiau atkūrimo formatų.
3

APŠVIETINTA RANKENA VEIKIANT atbuline eiga.

Statant automobilį tamsoje, ne visada yra pakankamai apšvietimo iš galinių žibintų šviesos. Tiems, kurie tiki, kad šviesa yra gerai, o tamsa – blogai, siūlome šviečiančių rankenų paslaugą važiuojant atbuline eiga BMW. Dabar neužkabinsite savo automobilio šono, paslėpto tamsiame bordiūro akmenyje ar išsikišusioje konstrukcijoje, nepalikdami ant jo riebios įdubos ar įbrėžimų, kurie iškraipo idealias jūsų BMW linijas. Labai naudinga funkcija, jei turite ratu sumontuotas kameras. Dabar automobilis yra apšviestas, ir jūs galite nebijoti naktį manevruoti nepažįstamoje automobilių stovėjimo aikštelėje.
IMG_0080

SPORTINIAI PRIETAISAI BMW OEM MONITORIUI

Padarykite savo automobilį sportiškesnį naudodami kodavimo parinktį „Sportiniai matuokliai prie originalaus BMW ekrano“. Dabar sportiniu režimu savo automobilyje galėsite stebėti visus eismo rodiklius.
Автоматическое_закрытие_окна_при_открытой_двери_BMW_в_Архангельске_от_SM_Chip

AUTOMATINIS LANGŲ UŽDARYMAS ATIDARYTOMIS DURIMS

Saugumo sumetimais BMW neleidžia automatiškai užsidaryti atidarius duris. Tai ne visada patogu, atsižvelgiant į tai, kad mūsų gyvenimo ritmas toli gražu nėra lėtas, o jei turite BMW, greičiausiai jis atrodo labiau kaip uždegantis lotynų šokis, o ne kaip sraigė, judanti vynuogių lapu. Jeigu Jūsų laikas Jums brangus ir Jūs manote, kad tai yra brangiausia, ką turime, tai Jums tiesiog gyvybiškai svarbi funkcija, kuri leis Jums uždaryti durų langus nežiūrint, kaip atneša langų pakėliklis. juos prie viršutinės durų staktos, todėl sunku susikoncentruoti į tikslą, kuris jūsų laukia.
1

BAGAŽINĖS UŽDARYMAS SU RAKTU

Nebereikia pastangų uždaryti ar atidaryti bagažo skyrių! Automatinė bagažinės atidarymo sistema leidžia tai padaryti net per atstumą. Tiesiog paspauskite raktelio mygtuką važiuodami arba išlipdami iš automobilio. O elektrinė pavara sklandžiai nuves duris į norimą padėtį.
2

DIRŽO SIGNALAS IŠJUNGTAS

Tegul niekas jūsų netrukdo manevruoti automobilių stovėjimo aikštelėje, o artimų kelionių metu atkreipkite dėmesį į kelią. Išjunkite erzinantį neprisisegtų saugos diržų girgždėjimą ir ramiai judėkite automobilyje. Dabar jums nereikia prisisegti diržo už kėdės atlošo.
1

BMW EKRANO UŽSAKYMO PAKEITIMAS

Mėgstantiems save pamaloninti maloniomis smulkmenomis, BMW West parengė paslaugą, leidžiančią standartinę sveikinimo ekrano užsklandą pakeisti NBT ekranu. Galime pasiūlyti šias parinktis: Naujųjų metų temą, kuri bus aktuali priešnaujuoju laikotarpiu, ypač jei turite vaikų, animuotą ekrano užsklandą su M raide sportinio vairavimo mėgėjams, Alpių logotipą tiems, kurie mėgsta klasiką, taip pat BMW ConnectedDrive tiems, kurie laiko save konservatyviais. Atvykę į BMW West, kiekvienas išsirinks ekrano užsklandą pagal savo skonį ir savo nuožiūra. NBT yra 4 tipų ekrano užsklandos BMW prijungtasDrive M logotipas Naujieji metai Alpina
1

GALINIŲ ŽIBINTŲ AKTYVAVIMAS

Įpratusiems vairuoti su automatiniais priekiniais žibintais ir BMW dydžiu, patiks BMW galinių žibintų įjungimo paslauga, kuri pagal nutylėjimą neįsijungia, kai lauke debesuota. Jei prisimenate, kurioje šalyje turite vairuoti BMW, tai tikriausiai žinote, kad aplinkui visą laiką debesyse važinėja žmonės, kurie per stebuklą gavo vairuotojo pažymėjimą. Jei nerimaujate dėl BMW laivagalio vientisumo, įjunkite savo BMW galinius žibintus, kad žmonės nepasiklystų ir nepamatytų priešais važiuojančio automobilio.
3

ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMAS

Tolimose verslo kelionėse ir kelionėse po miestą visada gaukite naujausią informaciją apie gatvių pavadinimus, naujus mazgus, restoranų ir degalinių vietas... Reguliarus GPS žemėlapių atnaujinimas leis jums laisvai naršyti bet kurioj šaly lengvai suplanuokite patogiausius maršrutus ir sutaupykite kelionės laiką.
2_25

BMW SPORT+ TRANSMISIJOS REŽIMO ĮJUNGIMAS

Suaktyvinus „Sport+“ režimą, akceleratoriaus pedalas labiau reaguoja, vairo mechanizmas labiau reaguoja, o neslydimo sistema automatiškai išjungiama.
1

ŽIBINTŲ APIPLOVIMO IŠJUNGIMAS/IJUNGIMAS

Pašalinkite bet kokias neigiamas emocijas vairuojant ir visas transporto priemonės sistemas pavaldykite savo reikalavimams. BumerWork “ Jums siūlo profesionalius BMW išjungiamus priekinių žibintų ploviklius, kurie pašalins jų įsijungimą netinkamu metu ir skysčio aptaškymą ant automobilio kėbulo.
6

GARSINIS UŽRAKINIMAS/ATRAKINIMAS

Pridėkite naujų emocijų į kasdienį gyvenimą ir paverskite savo automobilį tikrai reaguojančiu! Techninis centras „BMW West“ siūlo paslaugą, įjungiančią garso signalą atidarant/uždarant BMW. Staigus garsas tuo metu, kai atidaromos durys, kvies važiuoti, o išlipus iš automobilio praneš, kad durys sandariai uždarytos. Taip pat automobilio savininko pageidavimu atliekame akustinio signalo išjungimą. * Ši parinktis galima, jei standartinė BMW signalizacija yra iš anksto įdiegta.
3

M PERFORMANCE LOGOTIPAS ANT BMW PRIETAISAIŲ SKYDELYJE

Lengvas prisilietimas, tarsi įspūdingas tikrai sportiško jūsų automobilio stiliaus niuansas! Prieinamas ir išraiškingas „M Performance“ logotipas ant BMW prietaisų skydelio įneš veržlumo į interjerą ir harmoningai užbaigs suformuotą įvaizdį. Firmos spalvos ir logotipas idealiai derinami su kitais salono interjero elementais.
3_2

KALBOS PAKETŲ INSTALIAVIMAS

Daugiau jokių nepatogumų valdant išmaniąją automobilio sistemą ir nesuprantamų terminų ekrane. Multimedijos sistemų rusifikavimas leis laisvai naudotis visomis automobilio funkcijomis ir lengvai nustatyti individualius nustatymus. Su malonumu ir greitai naršykite navigacijos sistemos parinktis, gaukite visą reikiamą informaciją iš ekrano savo gimtąja kalba.
1_2

SKAITMENINIS SPEEDOMETRAS SKYDELYJE

Gaukite naujausią informaciją apie savo transporto priemonės greitį. Ekrane suaktyvinę skaitmeninį spidometrą gausite objektyviausią informaciją, kurios negali parodyti prietaisas su rodykle. Užtikrintai kontroliuokite savo automobilio greitį ir nesuteikite kelių policijai nė vienos progos apkaltinti jus viršijus leistiną greitį.
7

VEIDROŽIŲ UŽLENKIMAS NUO RAKTO

Nesijaudinkite dėl smulkmenų ir sutaupykite laiko. Patogi veidrodžių sulankstymo nuo rakto funkcija leidžia vienu rankos judesiu atlikti kelis veiksmus. Tiesiog paspauskite nuotolinio valdymo pulto durų užrakto mygtuką. O elektrinė pavaros sistema vienu metu uždarys spynas ir užlenks galinio vaizdo veidrodėlius.
1 (1)

ŽIEDŲ RYŠKUMAS

Tarp mūsų yra labai pažengusių BMW gerbėjų, kurie iš tolo ir net tamsoje galės atskirti BMW nuo bet kurios kitos markės. Viskas apie stovėjimo žibintų žiedus aplink pagrindinius priekinius žibintus, kurie tapo simboliu, skiriančiu bavarus iš kitų automobilių pramonės atstovų. Tie, kurie mano, kad ši dalis turėtų būti akcentuojama labiausiai, kad niekam nekiltų abejonių, kad BMW važiuoja link ar iš paskos, turėtų eiti į BMW West, kad padidintų galią, tiekiamą BMW poziciniams žiedams perprogramuojant juos. variklio valdymo blokas.
images

BAGAŽINĖS ŠVELNUS UŽDARYMAS

Sulėtinant bagažinė prieš pabaiga ,užsidaro be trankimu. Taip ilgiau tarnaus jūsų spina.